Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Benešov byt

PRODÁNO

přízemní byt v zděném bytovém domě Benešov u Prahy

dispozice 2+1 / výměra 56 m2 / plus sklep 12 m2

osobní vlastnictví

byt situován do klidné části vnitrobloku

Popis nemovitosti

Vyčkáváte až se sníží úrokové sazby hypotečních úvěrů, ceny energií a ceny nemovitostí a pak si teprva koupíte vlastní bydlení? U zde nabízeného bytu vyčkávat nemusíte, zde je cena vzhledem k cenám bytů v Benešově bezkonkurenční. Více o ceně najdete níže v popisku.

Nabízím vám bytovou jednotku v zděném cihlovém domě v Benešově u Prahy, ulice Čechova. Byt se nachází v přízemí domu a je situován do klidné části vnitrobloku. Takže o provozu silnice v Čechově ulici nevíte, v bytu panuje klid.

Osobní vlastnictví, dispozice bytu 2+1, samostatné WC, koupelna, podlahová plocha 56 m2. K bytu dále náleží sklepní prostor o 12 m2. Výměry místností najdete v půdorysu níže, taktéž i vizualizaci místností, jak může vypadat vaše budoucí bydlení.

Bytový dům je v dobrém a udržovaném stavu.

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku (3D scan), kde si celý byt můžete projít, jako byste v něm byli, můžete si měřit místnosti a tím i plánovat, kam jaký nábytek umístit. 

Technika: vytápění a teplá voda plynovým kotlem Protherm, litinové radiátory, pochozí materiál dlažba, linoleum, plovoucí podlaha, vestavné skříně v chodbě, plastová okna s žaluziemi, domáci zvonek, nově vyvložkovaný komín pro plynové spaliny, PENB bude doplněn.

Zálohy na bydlení (studená voda, osvětlení, komíny, fond oprav, správa, ) - 1700 Kč měsíčně+elektřina+plyn, zdravé SVJ bez dluhů a závazků (hospodaření, evidenční list, stanovy, budou předloženy při prohlídce bytu). PENB bude doplněn.

V rychlém dosahu máte městskou dopravu, nákupní centra, centrum města a veškeré občanské služby. 

Pokud se vám nabízený byt líbí, neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si prohlídku.

 

Cena: 3.350.000 Kč

(byt je prodáván o 850.000 Kč méně, než je jeho tržní odhad v současném stavu, tržní odhad zašlu na vyžádání)


Chystáte se prodat svoji nemovitost a líbí se vám tato prezentace? Nebo již nemovitost prodáváte, ale nejste se svou propagací spokojeni a  prodej vázne?

Neváhejte mě kontaktovat, o Vaši nemovitost se kompletně postarám, nabízím nadstandartní služby, prezentaci i propagaci. Více o mé práci najdete na https://jindrichkuthan.cz/jak-pracuji 

 

 

 

3D scan

Půdorys s rozměry místností

2d_planek_2

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF