Rád bych Vás seznámil se službami, které poskytuji prodávajícím, kteří chtějí prodat svou nemovitost, ale nechtějí se do toho pouštět sami, protože buď nemají čas nebo znalosti anebo se zkrátka cítí lépe, když je zastoupí někdo, kdo se v realitním trhu vyzná a má zkušenosti.

Čtěte dál a dozvíte se:

  • Jak probíhá spolupráce se mnou od začátku do konce
  • Co vše obsahuje marketingová strategie pro prodej vaší nemovitosti
  • Co je součástí balíčku služeb, který poskytuji každému mému klientovi
  • Mrknete se na dvě ukázkové prezentace pro prodej
  • A jako důkaz místo slibů uvádím reference svým klientů

Nezávazná konzultace tržní ceny Vaší nemovitosti

Správné nastavení tržní ceny Vaší nemovitosti je pro úspěšný prodej velmi zásadní. Pro co nejpřesnější stanovení ceny je velmi důležitá prohlídka nemovitosti, bez ní se ve většině případů neobejdeme. Na základě této prohlídky stanovím tržní cenu a seznámím Vás detailně s nabídkou prodeje a návrhem prodejní strategie. V případě, že Vás moje nabídka neosloví, můžete ji kdykoliv odmítnout. Tuto službu poskytuji zdarma a nezávazně.


Pokud se na zastupování při prodeji domluvíme, pak budou následovat tyto kroky:

Příprava nemovitosti aneb home stagign.

Poradím a vysvětlím Vám, jak připravit nemovitost před příchodem fotografa a kameramana. Tento krok nikdy nepodceňuji! Nemovitost, která je uklizená, prosvětlená a v rámci možností i načančaná, vynikne a zaujme mnohem více než domácnost plná osobních věcí nebo dokonce neuklizená. (Sepsal jsem o tom článek, který si u mě na webu můžete přečíst). V dnešní době se tomu říká home-staging. Ale pokud na tuto část přípravy nemáte čas nebo to není ve Vašich silách, jsem zde nápomocný. Ne jednou jsem nemovitost sám vyklízel, uklízel a připravoval, abych mohl následně pozvat fotografa a kameramana.

Marketing aneb co by měla obsahovat úspěšná prodejní prezentace, která vaši nemovitost dobře a rychle prodá?

profesionální fotografie   foto dronem   video prohlídka  3D sken  vlatní web

To jsou marketingové nástroje, které pro propagaci nemovitosti využívám. Sám s nimi mám ty nejlepší zkušenosti a využívám je pro každý prodej. Mohu s klidným srdcem říct, že prodej je s nimi efektivnější a Vaše nemovitost si rychleji najde svého nového majitele. Díky jejich využití se pozvedne i prestiž prodávané nemovitosti.

Ke každé nemovitosti se ale hodí jiný způsob propagace, proto je potřeba individuální přístup. Na danou nemovitost vždy vyberu nejvhodnější nástroj nebo spíše jejich kombinaci, aby byla Vaše nemovitost prodána co nejlépe k Vaší maximální spokojenosti.

>>> Profesionální fotografie

      

Na každou zakázku zvu profesionálního fotografa, který mi připraví kompletní fotodokumentaci tak, aby jednoznačně vynikl potenciál prodávané nemovitosti. Kvalitní fotografie ilustrují detailní popis Vaší nemovitosti. Určitě se nikdy nespokojte jen s pár fotkami vyfocenými mobilem.

Fotografie dronem – z ptačí perspektivy – je skvělá pro ucelení pohledu zájemce na nemovitost. Tvar pozemku, rozložení zahrady, umístění domu a příslušenství, další možnosti přístaveb na pozemku anebo jaké je okolí prodávané nemovitosti.

      

    

>>> Virtuální a video prohlídka nemovitosti.

Virtuální a video prohlídka je další samozřejmou součástí mé propagace. Obě tyto prohlídky třídí zájemce a snižují počet neúspěšných prohlídek. Příchozí zájemce si nemovitost může projít v klidu doma se svou rodinou a na prohlídku dorazí už jen opravdoví zájemci. Po prohlídce, kterou absolvuje se mnou a kde dostane další vyčerpávající informace, se může do nemovitosti „vrátit“ online a pomůže mu to v konečném rozhodování, aniž by se musel znovu někam trmácet.

Ve virtuální prohlídce se dá dokonce i měřit, což je super pro plánování. A pokud vlastníte brýle pro virtuální realitu, můžete si prohlídku opravdu užít jako byste tam opravdu byli.

    

Řekl bych, že 3D sken je taková nadstavba profesionální fotodokumentace a video prohlídky. Parádně doladí prezentaci a dokáže vzbudit emoce už v inzerátu.

 

Virtuální a video prohlídka spolu s půdorysem, profesionálními fotkami a detailním popisem tvoří propracovaný inzerát, který zvedá prestiž prodávané nemovitosti a často i její cenu.

 

>>> Vlastní web nemovitosti

Vše výše zmíněné zkompletuji na vlastní webovou stránku každé prodávané nemovitosti a doplním mapou, půdorysem a detailním popisem nemovitosti, kde uvedu a rozepíšu veškeré zjištěné informace.

      

Zájemci tak mají vše důležité pohromadě.

Ukázka webových stránek nemovitosti – jedná se o již zrealizované prodeje:

UKÁZKOVÁ PREZENTACE pro prodej bytu

UKÁZKOVÁ PREZENTACE pro prodej rodinného domu

 

Propagace

Propagace je velmi důležitá a rozhodně jí věnuji velkou pozornost. Zajišťuji inzerci na placených předních pozicích největších inzertních serverů a pro cílený prodej využívám i placené kampaně na sociálních sítích, kde dokážu přesněji zacílit na potenciálního zájemce.


Poté co propagaci nemovitosti pošlu do světa, následují tyto kroky:

Prohlídky

Prohlídky zajišťuji sám, ani zde zatím není nutná Vaše přítomnost. Vždy se snažím na poptávky reagovat rychle a přizpůsobit se času zájemců. Na každého zájemce mám dost času, nespěchám a jsem k dispozici, pokud je potřeba doplnit informace o nemovitosti.

Rezervační smlouvy, kupní smlouva a advokátní úschova

V momentě, kdy se objeví vážný zájemce je třeba připravit dokumentaci. Rezervační smlouva je smluvní závazek, že prodej nemovitosti proběhne za předem dohodnutých podmínek. Po jejím podpisu a zaplacení rezervačního poplatku nechám u právničky připravit všechny finální dokumenty – kupní smlouvu a advokátní úschovu.

Aby mohlo dojít k úspěšnému prodeji a abyste vy i kupující byli dostatečně chráněni, nechávám vždy zpracovávat veškerou dokumentaci v právní kanceláři, která se zaměřuje na nemovitostní právo. Nikdy nikomu nedoporučuji používat u takovéto obchodní transakce univerzální vzory z internetu.

            

Katastr nemovitostí.

Když je připsána celá kupní částka na účet u schovatele, zajistím vložení všech listin do katastru nemovitostí.

Předání nemovitosti. 

Ani s předáním nemovitosti nemáte žádné starosti, všechny dokumenty pro předání připravím, domluvím schůzku a novému majiteli nemovitost předám, od Vás budu potřebovat pouze podpis, pro který si klidně za Vámi dojedu.

Po předání nemovitosti moje práce nekončí, prodávající nebo i nový majitel se na mne můžou kdykoliv obrátit, pokud se vyskytne něco, co bude potřeba řešit. A je jedno jestli mi zavoláte týden, měsíc nebo rok po uskutečnění prodeje.


Zde jsem tedy ve zkratce uvedl, co vás čeká, pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou. Pochopitelně může nastat během prodeje i komplikace jako například, že zjistíte, že na nemovitosti vázne věcné břemeno anebo že má nemovitost nějakou právní vadu. Nebojte se, i toto se dá řešit. Během mé praxe jsem se setkal s tolika problematickými prodeji, že mám v zásobě mnoho informací a zkušeností, jak řešit zdánlivě neřešitelné.


 

"Každá nemovitost má své kouzlo, které podobná prezentace vyzdvihne tak, že na nového majitele nebude dlouho čekat!"


Služby, které svým klientům poskytuji, jsou následující:

✔️ profesionální fotografie

✔️ detailní popis nemovitosti s půdorysem

✔️ virtuální a video prohlídka

✔️ 3D sken

✔️ každá nemovitost má svou vlastní webovou stránku s detailními informacemi

✔️ placené přední pozice na inzertních serverech

✔️ placená propagace na sociálních sítích

✔️ Poskytuji právní a poradenský servis, včetně všech smluv, rezervací a bankovní úschovy, poplatku na katastrální úřad, zpracování tržního odhadu – ZDRAMA.


Pokud by vám tyto informace nestačili, rád Vás pozvu na nezávaznou schůzku, dáme si kávu  a vše probereme, rád Vás osobně informuji o tom, jak pracuji, co je potřeba k úspěšnému prodeji a dále je pak na Vás, jestli se rozhodnete mé služby využít. Naše první schůzka Vás k ničemu nezavazuje. Minimálně můžete získat inspiraci a hodnotné informace k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

V případě, že byste měli nějaké dotazy, ozvěte se, prosím, na číslo 603150646. Pokud upřednostňujete komunikaci po emailu, pište na reality@jindrichkuthan.cz nebo využijte kontaktní formulář, kde mi můžete zanechat zprávu, rád Vám odpovím na Vaše otázky.

"Udělám maximum, abyste vy mohli dělat minimum. Se mnou se opravdu nemusíte o nic starat."


A slíbený důkaz místo slibů jsou reference od mých klientů.

Všechny reference můžete najít na googlu, seznamu a na mém facebookém profilu.

Několik jich mám i zde na mém webu. 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení