" U mě vždy dostanete více, než možná sami očekáváte - profesionální prezentaci, propagaci a písemnou garanci poskytnutých služeb a vynaložené investice do prodeje vaší nemovitosti. "


Jsem samostatný realitní makléř, jmenuji se Jindřich Kuthan a rád bych Vás seznámil se službami, které poskytuji prodávajícím. Lidem, kteří chtějí prodat nemovitost, ale nechtějí se do prodeje z různých důvodů pouštět sami. Třeba proto, že nemají čas a když mají, raději ho věnují rodině, svým koníčkům, nebo svému podnikání. Nemají znalosti a nechtějí se nechat nachytat kupujícími, nebo se zkrátka cítí lépe, když je zastoupí někdo, kdo se v realitním trhu vyzná, má letité zkušenosti, pracuje profesionálně a naslouchá druhým. Důvodů může být opravdu mnoho.

Pro Vás, kteří již prodáváte svoji nemovitost, ale prodat nemůžete, poskytuji nezávazné konzultace. Jestliže se Vám nedaří prodat Vaši nemovitost a Vy nevíte, kde může být zakopaný pes, ozvěte se mi, rád Vám pomůžu. Získejte nezávislou zpětnou vazbu.
Ověřím aktuální tržní cenu Vaší nemovitosti, zhodnotím stav prodeje a prezentace, doporučím prodejní postup.


Reference jako důkaz místo slibů.

       Jindřich Kuthan.cz - realitní makléř na Firmy.cz


Čtěte dál a dozvíte se:

  • Jak probíhá spolupráce se mnou od začátku do konce
  • Co vše obsahuje marketingová strategie pro prodej vaší nemovitosti
  • Co je součástí balíčku služeb, který poskytuji každému mému klientovi
  • Mrknete se na dvě ukázkové prezentace pro prodej
  • A jako důkaz místo slibů uvádím reference svým klientů

Nezávazná konzultace tržní ceny Vaší nemovitosti

Správné nastavení tržní ceny Vaší nemovitosti je pro úspěšný prodej jeden z prvních a zásadních kroků. Pro co nejpřesnější stanovení tržní ceny je důležitá osobní prohlídka nemovitosti, bez ní se zkrátka neobejdeme. Odhady tržní ceny zpracovávám více jak 12 let a dovolím si říci, že naprosto přesně. Určit správně tržní cenu není otázka několika minut, ale někdy je otázkou i několika hodin. Ne jednou jsem prodávajícím zachránil statisíce a miliony navíc, v momentě, kdy z neznalosti byli rozhodnuti prodat za méně, anebo vybrali makléře, který jim nesprávně určil tržní cenu. Na základě osobní prohlídky stanovím co nejpřesnější tržní cenu a seznámím Vás detailně s nabídkou mých služeb a návrhem prodejní strategie. V případě, že Vás moje nabídka neosloví, můžete ji kdykoliv samozřejmě odmítnout. Pokud se na zastupování při prodeji domluvíme, pak budou následovat tyto kroky:

Příprava nemovitosti aneb home stagign.

Poradím, pomůžu a vysvětlím Vám, jak připravit nemovitost před příchodem fotografa a kameramana. Tento krok nikdy nepodceňuji! Nemovitost, která je uklizená, prosvětlená a v rámci možností i načančaná, vynikne a zaujme mnohem více než domácnost plná osobních věcí nebo dokonce neuklizená. (Sepsal jsem článek s touto tématikou, který si u mě na webu můžete přečíst). V dnešní době se tomu říká home-staging. Ale pokud na uvedenou část přípravy nemáte čas nebo není ve Vašich silách, jsem zde nápomocný. Ne jednou jsem nemovitost sám vyklízel, uklízel a připravoval, aby prezentace byla ve všech ohledech profesionální.

Marketing aneb co by měla obsahovat úspěšná prodejní prezentace, která vaši nemovitost dobře a rychle prodá?

profesionální fotografie   foto dronem   video prohlídka  3D sken  vlastní web nemovitosti vizualizace půdorysy podrobný popis nemovitosti 

To jsou marketingové nástroje, které pro propagaci nemovitosti využívám. Sám s nimi mám ty nejlepší zkušenosti a využívám je pro každý prodej. Mohu s klidným srdcem říct, že prodej je s nimi efektivní a Vaše nemovitost si rychleji najde svého nového majitele. Díky jejich využití se pozvedne i prestiž prodávané nemovitosti.

Každá nemovitost potřebuje jiný způsob prezentace, proto je potřeba brát zřetel na individuální přístup ke každé nemovitosti. Na danou nemovitost vždy vyberu nejvhodnější nástroj nebo spíše jejich kombinaci, aby byla Vaše nemovitost prodána co nejlépe k Vaší maximální spokojenosti.

>>> Profesionální fotografie

          

      

Na každou zakázku zvu profesionálního fotografa, který mi připraví kompletní fotodokumentaci tak, aby jednoznačně vynikl potenciál prodávané nemovitosti. Kvalitní fotografie ilustrují detailní popis Vaší nemovitosti. Určitě se nikdy nespokojte s pár fotkami vyfocenými mobilem.

Fotografie dronem – z ptačí perspektivy – je skvělá pro ucelení pohledu zájemce na nemovitost. Tvar a výměra pozemku, rozložení zahrady, umístění domu a příslušenství, další možnosti přístaveb na pozemku, pohled na okolí prodávané nemovitosti.

         

    

>>> Virtuální a video prohlídka nemovitosti.

Virtuální a video prohlídka je další samozřejmou součástí mé prezentace. Obě uvedené prohlídky třídí zájemce a citelně snižují počet neúspěšných prohlídek. Poptávající si nemovitost prohlídne v klidu svého domova a na osobní prohlídku dorazí již pouze opravdoví zájemci. Po prohlídce, kterou společně se mnou absolvují a kde dostanou další vyčerpávající informace, se můžou do nemovitosti „vrátit“ online a virtuální prohlídka jim pomůže v konečném rozhodování, aniž by se museli znovu několikrát vracet. Popravdě, často se díky vyjmenovaným a používaným nástrojům prodeje, na prohlídkách připadám jako zámecký průvodce :-) ne proto, že bych nerad mluvil, ale proto, že má prezentace nemovitostí je natolik rozsáhlá, že zájemci zkrátka již všechno ví.

Ve virtuální prohlídce se dá dokonce i měřit, což je super pro plánování. A pokud vlastníte brýle pro virtuální realitu, můžete si prohlídku opravdu užít jako byste tam opravdu byli.

         

Řekl bych, že 3D sken je užitečná nadstavba profesionální fotodokumentace a video prohlídky. Skvěle doladí prezentaci a dokáže vzbudit emoce už v inzerátu. A emoce? ty my potřebujeme. Při našem osobním setkání rád vysvětlím.

 

Video, virtuální prohlídka, půdorysy, profesionální fotografie, vlastní webová stránka nemovitosti, detailní popis, tvoří propracovaný inzerát, který zvedá prestiž Vaší prodávané nemovitosti a nejednou i její cenu.

      

>>> Vlastní web nemovitosti

Vše výše zmíněné zkompletuji na vlastní webovou stránku každé prodávané nemovitosti a doplním mapou s umístěním, půdorysem a detailním popisem nemovitosti, kde uvedu a rozepíšu veškeré zjištěné informace.

Zájemci tak mají vše důležité pohromadě.

 

Ukázka webových stránek nemovitosti:

UKÁZKOVÁ PREZENTACE pro prodej rodinného domu

UKÁZKOVÁ PREZENTACE pro prodej usedlosti/statku 

UKÁZKOVÁ PREZENTACE pro prodej pozemku 

UKÁZKOVÁ PREZENTACE pro prodej bytu

 

Propagace

Propagace je velmi důležitá a rozhodně jí věnuji velkou pozornost a nemalou finanční investici. Zajišťuji inzerci na placených předních pozicích největších inzertních serverů a pro cílený prodej využívám i placené kampaně na sociálních sítích, kde dokážu přesněji zacílit na potenciálního zájemce. Používám profesionální prodejní marketing.


Poté co propagaci nemovitosti pošlu do světa, následují tyto kroky:

Prohlídky

Prohlídky zajišťuji sám, ani zde zatím není nutná Vaše přítomnost. Vždy se snažím na poptávky reagovat rychle a přizpůsobit se času zájemců. Na každého zájemce mám dost času, nespěchám a jsem k dispozici, pokud je potřeba doplnit informace o nemovitosti. Prohlídky uskutečňuji téměř kdykoliv, brzy ráno, v poledne, večer o víkendech a svátcích, zkrátka tak, abych vyšel zájemci co nejdříve vstříc. Zde více než kdy jindy platí, čím dříve, tím lépe.

Rezervační smlouvy, kupní smlouva a advokátní úschova

V momentě, kdy se objeví vážný zájemce je třeba připravit dokumentaci. Rezervační smlouva je smluvní závazek, že prodej nemovitosti proběhne za předem dohodnutých podmínek. Po jejím podpisu a zaplacení rezervační jistiny nechám u právničky připravit všechny finální dokumenty – kupní smlouvu a advokátní úschovu.

Aby mohlo dojít k úspěšnému prodeji a abyste vy i kupující byli dostatečně chráněni, nechávám vždy zpracovávat veškerou dokumentaci v právní kanceláři, která se zaměřuje na nemovitostní právo. Nikdy nikomu nedoporučuji používat u takovéto obchodní transakce univerzální vzory z internetu.

"Kupní smlouvy jsou často velkým oříškem. Vždy využívám právního zastoupení. Vyplatí se to.

Při špatně připravené a následně i podepsané smlouvě Vás může čekat mnoho útrap a nepříjemných starostí." 

Katastr nemovitostí.

Když je připsána celá kupní částka na účet u uschovatele, zajistím vložení všech listin do katastru nemovitostí.

Předání nemovitosti. 

Ani s předáním nemovitosti nemáte žádné starosti, všechny dokumenty pro předání připravím, domluvím schůzku a novému majiteli nemovitost předám, od Vás budu potřebovat pouze podpis, pro který si klidně za Vámi dojedu.

Po předání nemovitosti moje práce nekončí, prodávající nebo i nový majitel se na mne můžou kdykoliv obrátit, pokud se vyskytne cokoliv, co bude potřeba řešit. A je jedno jestli mi zavoláte týden, měsíc nebo rok po uskutečnění prodeje.


Zde jsem tedy ve zkratce uvedl, co vás čeká, pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou. Pochopitelně může nastat během prodeje i komplikace jako například, že zjistíte, že na nemovitosti vázne věcné břemeno anebo že má nemovitost nějakou právní vadu. Nebojte se, vše se dá řešit. Během mé praxe jsem se setkal s mnoha problematickými prodeji, že mám v zásobě mnoho informací a zkušeností, jak řešit zdánlivě neřešitelné.


 "Každá nemovitost má své kouzlo, které podobná prezentace vyzdvihne tak, že na nového majitele nebude dlouho čekat!"


Služby, které svým klientům poskytuji, jsou následující:

✔️ profesionální fotografie

✔️ 3D sken (virtuální prohlídka)  

✔️ video prohlídka + dron

✔️ 3D vizualizace (interiér, exteriér)

✔️ video prohlídka

✔️ detailní popis nemovitosti s půdorysem

✔️ každá nemovitost má svou vlastní webovou stránku s detailními informacemi

✔️ placené přední pozice na inzertních serverech

✔️ placená propagace na sociálních sítích, rozsáhlý marketing prodeje

✔️ off-line reklama 

✔️ Poskytuji právní a poradenský servis, včetně všech smluv, rezervací a advokátní úschovy, poplatku na katastrální úřad, zpracování tržního odhadu 


Pokud by vám tyto informace nestačili, rád Vás pozvu na nezávaznou schůzku, dáme si v klidu kávu  a vše společně probereme. Rád Vás osobně informuji o tom, jak pracuji, co je potřeba k úspěšnému prodeji a dále je pak na Vás, jestli se rozhodnete mé služby využít. Naše první schůzka Vás k ničemu nezavazuje. Minimálně můžete získat inspiraci a hodnotné informace k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

V případě, že byste měli nějaké dotazy, ozvěte se, prosím, na číslo 603150646. Pokud upřednostňujete komunikaci po emailu, pište na reality@jindrichkuthan.cz nebo využijte kontaktní formulář, kde mi můžete zanechat zprávu, rád Vám odpovím na Vaše otázky.


 

A slíbený důkaz místo slibů jsou reference od mých klientů.

Všechny reference můžete najít na googlu, seznamu a na mém facebookém profilu.

       Jindřich Kuthan.cz - realitní makléř na Firmy.cz

Několik jich mám i zde na mém webu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení