Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt v Benešově u Prahy

 

PRODÁNO 

 

BENEŠOV U PRAHY, NA TRŽIŠTI 1089

byt v zděném bytovém domě o dispozici 3+1  celková výměra 85 m2 z toho lodžie 2.9 m2  a sklep 5.8 m2  osobní vlastnictví  umístění bytu v 2. patře bez výtahu  veřejné parkování před domem

Popis nemovitosti

Proč si kupovat byt v panelovém domě, když můžete mít byt v cihlovém bytovém domě, který je vždy hodnotnější a příjemnější k bydlení? 

Nabízím vám prostorný byt v osobním vlastnictví za velmi výhodnou cenu, v Benešově u Prahy, ulice Na Tržišti 1089.

Byt je v původním stavu o dispozici 3+1 s celkovou výměrou bytu a příslušenství 85 m2 včetně balkonu o 2.9 m2 a  sklepu o 5.8 m2.

Výhodou sklepu je, že se nachází téměř ihned pod schodištěm do suterénu, takže kolo, kočárek a ostatní, máte ihned po ruce. 

Od vstupu do bytu se nachází chodba s šatním prostorem 5.6 m2, kuchyně 10.6 m2, koupelna 3.8 m2, WC 0.75 m2, dětský pokoj 15.3 m2, obývací pokoj 25.7 m2 se vstupem na balkon 2.9 m2, ložnice 16.3 m2.

V ceně je zachovalá kuchyňská linka, včetně elektrických spotřebičů.

Zálohy na bydlení (teplo,voda,osvětlení,fond oprav, správa, ) - 5.000 Kč měsíc+elektřina, zdravé SVJ bez dluhů a závazků (hospodaření, evidenční list, stanovy, budou předloženy při prohlídce bytu).

Technika: bytový dům zděný cihla, litinové radiátory,  pochozí materiály plovoucí podlaha, linoleum, dlažba, okna původní dvojitá špaletová, vytápění dálkové, voda městská, PENB F. internet Tmobile optika

Byt se nachází v 2. patře bytového domu bez výtahu. Díky světové orientaci je prosvětlený a přináší příjemné klima i v letních měsících.

Parkování bezproblémové veřejné přímo u domu nebo v okolních ulicích.

Pokud rádi chodíte na procházky, běhat, na kolo, pak budete mít blízko ke Konopišti, kde budete mít naprostý klid si vyčistit hlavu v klidu přírody. A když se vám nikam nebude chtít, vezmete děti a můžete zajít na oplocené míčové hřiště ve vnitrobloku.

Velkou výhodou je rychlá pěší dostupnost vlakového a autobusového nádraží, nákupních center. Pro zaměstnance nemocnice Rudolfa a Stefanie skvělá dostupnost do zaměstnání, pár kroků a jste v práci a pár kroků a jste pěkně doma. Výborná dostupnost Prahy jak vlakem, autobusem tak i autem. 

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem.

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku (3D scan), kde si celý byt můžete projít, jako byste v něm byli, můžete si měřit místnosti a tím i plánovat, kam jaký nábytek umístit. Pokud byste si nevěděli rady s virtuální prohlídkou, zavolejte mi, rád vám pomůžu.

Neváhejte se mi ozvat na kontaktech níže a domluvit si prohlídku. 

Cena: 4.850.000 Kč

(byt je prodáván o 700.000 Kč méně, než je jeho tržní odhad v současném stavu, odhad zašlu na vyžádání)


Chystáte se prodat svoji nemovitost a líbí se vám tato prezentace? Nebo již nemovitost prodáváte, ale nejste se svou propagací spokojeni a  prodej vázne?

Neváhejte mě kontaktovat, o Vaši nemovitost se kompletně postarám, nabízím nadstandartní služby, prezentaci i propagaci. Více o mé práci najdete na https://jindrichkuthan.cz/jak-pracuji 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys bytu s výměrou

new_Byt_Benesov_Na_Trzisti_-_3D_pop_v2

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF