Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem byt Chrást nad Sázavou

pronájem bytu v obci Chrást nad Sázavou (v části již navazující na Krhanice)

 dispozice 2+1 / výměra čisté podlahové plochy 59 m2 / sklep 12 m2 

bezproblémové parkování před domem

 

Popis nemovitosti

Nabízím vám nájem bytu v obci Chrást nad Sázavou (v části již navazující na Krhanice) o dispozici 2+1 a výměře čisté podlahové plochy 59 m2. 

Byt je v původním udržovaném stavu, vytápění ústřední plynovým kotlem, stejně jako teplá voda, plastová okna. 

K bytu náleží sklep o 12 m2, případně ještě možno uvolnit sklep o 3 m2. Půdorys bytu s výměrou místností níže v galerii foto.

V bytě je nábytek, který si k nájmu můžete ponechat, popřípadě může být z prostor odstěhován. Kuchyňská linka s el. troubou, příprava na myčku, lednice. Internet ADSL.

Byt je směrován na JH, hezky prosvětlen. Bezproblémové parkování před domem. Vlakové a autobusové zastávky 400 m od bytu. 

Veřejný prostor před bytovým domem vám nabídne prostor pro vaše ratolesti s více herními prvky a prostorem k posezení. 

Nájemné 9.000 Kč, služby - 800 Kč popelnice + plynoměr a elektroměr veden na nájemce (minulá měsíční spotřeba plynu, elektřiny, teplé vody pro 4 bydlící byla 1250 Kč). Vratná záloha 18.000 Kč, provize RK 10.000 Kč bez DPH. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou s možností dalšího prodloužení v případě bezproblémového nájmu. 

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem a  vyhrazuje si právo výběru nájemce. 

 


Chystáte se prodat svoji nemovitost a líbí se vám tato prezentace? Nebo již nemovitost prodáváte, ale nejste se svou propagací spokojeni a  prodej vázne?

Neváhejte mě kontaktovat, o Vaši nemovitost se kompletně postarám, nabízím nadstandartní služby, prezentaci i propagaci. Více o mé práci najdete na https://jindrichkuthan.cz/jak-pracuji 

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF