Zde uvádím několik referencí od mých klientů. Další aktuální reference od mých klientů najdete na google.com, na seznamu sfirmy.cz nebo na mém facebookovém profilu. Budu rád, když si vše ověříte.
Pana Kuthana jsem kontaktovala sama, a to pro jeho znalost oblasti, ve které se nemovitost nachází a také kvůli rozsáhlým službám, které nabízí. Skvělým bonusem bylo oceněni nemovitosti zdarma, home staging a aktivni a spolehlivý přístup. Pan Kuthan nás provázel prodejem domu od začátku až do konce. Nic nebyl problém, vše probíhalo velmi rychle a o všem jsem byla skvěle informována. Určitě doporučuji.
Po zkušenosti z minulého roku jsem byl skeptický že se můj byt v dohledné době prodá, ale byl jsem velmi mile překvapen rychlostí a profesionalitou s jakou byl můj byt úspěšně prodán. Líbila se mi ochota a schopnost řešit drobné problémy spojené s prodejem, jednání se společenstvím vlastníků, správcovskou realitní kanceláří pomoc při sjednání hypotečního úvěru pro kupujícího. Prezentace a propagace prodeje byla vynikající. Celkově jsem byl maximálně spokojen s jednáním ,rychlou komunikací a bleskovým prodejem mého bytu - VŘELE DOPORUČUJI!
Profesionální přístup, skvělá práce, výborná a rychlá komunikace. Mohu jen doporučit.
Prodej nemovitosti proběhl velmi rychle, vše p. Kuthan zařídil, vše bez problémů, mohu jen doporučit.
Pronájem nemovitosti proběhl velice rychle ke spokojenosti obou stran. Tyto služby mohu vřele doporučit i dalším zájemcům.
Jednaní s panem Kuthanem bylo velice profesionální. Celou dobu nás provázel jednotlivými kroky a pomáhal při všech úkonech. Vše nám trpělivě vysvětlil a upozornil nás na všechna možná rizika při koupi. Tohoto makléře doporučuji, nejde mu pouze o provizi, ale spokojenost klientů.
Pan Kuthan nám zprostředkoval koupi domu. Nemovitost k bydlení jsme hledali opravdu dlouho a setkali jsme se tak se spoustou realitních makléřů. Pan Kuthan se rozhodně řadí k těm nejlepším, co jsme měli možnost potkat. Již při prvním telefonátu mě mile překvapila jeho vstřícnost a časová flexibilita. Při prohlídce domu pak lidský přístup a výborná prezentace jím nabízeného domu a v průběhu koupě nemovitosti vysvětlení postupu a kroků na sebe navazujících a samotná rychlost jednotlivých úkonů, které byly třeba. Pan Kuthan je velmi spolehlivý a ochotný a jeho služby určitě doporučuji.
Před prodejem nemovitosti jsem zvažoval možnosti jak nemovitost prodat. Zda to zvládnu sám nebo prostřednictvím realitního makléře. Popravdě žádné osobní zkušenosti s využitím realitního makléře jsem neměl, ani nikdo z mých blízkých. Slyšel jsem spíše negativní hodnocení na realitní kanceláře, které v myšlenkách převažovaly. Souběžně s tímto jsem si myslel, že využití realitního makléře je zbytečná ztráta finančních prostředků za sjednanou provizi. Při rozhodování, kterou variantu zvolím, rozhodla skutečnost, že v mém případě se jedná o největší obchod v mém životě, s kterým nemám žádné zkušenosti, nebude to rozhodně jednoduchá záležitost, o čase tomu věnovanému ani nemluvě. Při hledání „vhodného kandidáta“ na internetu jsem po přečtení pozitivních zkušeností zvolil pana Kuthana. Již prvotní telefonické zavolání na mne udělalo dobrý dojem. Na první informační schůzce mi pan Kuthan navrhl a vysvětlil celý postup včetně kvalifikovaného odhadu ceny nemovitosti, založený na znalosti lokality. Následovala „výhradní“ spolupráce založená na zkušenostech a profesionalitě pana Kuthana, který se postaral o vše. Zajistil fotodokumentaci, 3D prohlídku včetně exterieru za použití dronu, následné inzerci nejen na realitních portálech, ale i na sociálních sítích, jak je to dnes moderní. Samozřejmostí byly i zajištěné právní služby advokáta včetně úschovy nebo i podání na katastr nemovitostí. Prodej nemovitosti proběhl v krátké době, já jsem jen podepisoval smlouvy. O celý proces se postaral realitní makléř pan Kuthan, který mi byl podporou v průběhu celého obchodu. Můžu říci že jsme si „sedli“ i lidsky. Prvotní nedůvěra v realitní služby při rozhodování při prodeji nemovitosti zcela vyprchala. Nelituji vynaložených prostředků za provizi realitnímu makléři panu Kuthanovi. Kéž by všechny jiné služby byly založeny na tak profesionálním přístupu jaký má pan Kuthan, makléř s velkým „M“.
Velmi příjemné jednání, p. Kuthan mi se vším pomohl, když jsem něčemu nerozuměla vše mi vysvětlil a nemovitost byla rychle pronajatá. Byla jsem moc spokojena. Mohu jen doporučit.
Po dlouhé době jsme narazili na velice profesionální práci realitního makléře, který drží slovo, je ochotný oboustranně a rychle jednat a komunikovat! Pan Kuthan má současně velice milý a lidský přístup, byli maximálně spokojeni. Můžeme doporučit!
Velmi přátelský a přitom profesionální přístup. Pan Kuthan nám při koupi chatky vše ochotně a podrobně vysvětlil a především se nám snažil vše okolo převodu nemovitosti maximálně usnadnit. Naprostá spokojenost ?
Potřebovala jsem odhad nemovitosti pro potřeby dědického řízení. Hledala jsem kontakty na internetu a zaujal mě profil pana realitního makléře KUTHANA. Jeho profesionální přístup , rychlost, vsřícnost je až udivující. Během jednoho dne jsem si doma vytiskla potřebný odhad, který byl ZDARMA ! Což jsem při čtení stránek pana realitního makléře považovala za marketingový trik, ale opak je pravdou. Pana makléře vřele doporučuji, je to poctivý a empatický člověk a pracuje okamžitě. Měla jsem prostě štěstí, že jsem na jeho internetové stránky narazila.
Spolupráce s panem Kuthanem při pronájmu bytu v Benešově byla bezvadná. Pan Kuthan se nám časově přizpůsobil při první prohlídce bytu, byt si nafotil a vytvořil velice kvalitní prezentaci bytu. Všechny záležitosti za nás ochotně vyřídil a dokonce nám pomohl s několika úkony, které vzhledem k tomu, že bydlíme od Benešova daleko, nemohli zajistit sami. Určitě se něj obrátíme znovu, vřele doporučuji. Kristýna
Pro prodej rodinného domku v obci Popovice na Benešovsku jsme si vybrali pana Jindřicha Kuthana. S jeho službami jsme byli maximálně spokojeni a vřele jej doporučujeme. Pan Kuthan poskytuje profesionální "all inclusive" servis při prodeji nemovitostí. Vše důkladně vysvětlí, zanalyzuje cenu v místě a čase obvyklou. Vyřídí za Vás i záležitosti spojené s prodejem, které měly být již dříve dořešeny, např. energetický štítek, obstarání dokumentace z katastru nebo stavebního úřadu atd.
Pan Kuthan je profesionál ve svém oboru !! Před 3 roky jsme kupovali nemovitost a pro p. Kuthana nebylo nic žádný problém, s jakýmkoli problémem jsem se na něj mohla obrátit, vše zařídil k mé spokojenosti. Ještě teď, po 3 letech, když jsem volala o radu věděl kdo volá a bez problému a velice ochotně poradil. Jiného realitního makléře již nevyhledávám.
Perfektní přístup. Skvělá práce. Doporučuji.
Zkušenost se službami této RK mám jen ty nejlepší. Příjemně mě překvapila profesionalita, rychlost a spolehlivost a především velmi korektní jednání s panem Kuthanem. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit
Pak Kuthan je opravdový profesionál. Zprostředkoval nám pronájem bytu, připravil veškeré podklady a jeho práce byla odvedena rychle a spolehlivě. Doporučujeme využití jeho služeb.
S panem Kuthanem spolupracujeme již potřetí a vždy k naší absolutní spokojenosti. Jsme starší manželé a proto je pro nás velmi důležité nejen profesionalita, kterou tento realitní makléř má ,ale i jeho bonus a to je trpělivost , vstřícnost, spolehlivost a velmi milé jednání .Spolupráci s ním můžeme jen doporučit. Marešovi
S realitním makléřem panem Kuthanem jsem byl velice spokojen. Nejdříve mi zprostředkoval v roce 2020 koupi chaty a v roce 2021 mi zprostředkoval prodej mého domu. O vše se postaral a zařídil, stačilo jen podepsat smlouvu. Vřele všem doporučuji a v případě potřeby ho určitě opět oslovím.
S profesionální prací pana Kuthana jsem velice spokojena. Vyřídil záležitosti kolem odhadu velice rychle a ochotně. Mohu vřele doporučit, stejně jako mně byl doporučen.
Realitního makléře pana Kuthana mohu všem doporučit. Oslovila jsem více realitních makléřů a byla jsem nemile překvapena jejich jednáním. Až jsem objevila náhodou recenze na pana Kuthana a má volba bla jasná. Byla jsem překvapena jeho jednáním, ochotou a zkušenostmi. Jeho jednání je velice profesionální, zvlášť v dnešní době. Spolupracovat s ním je opravdu radost, všem vřele doporučuji.
Pan Kuthan mně vypracoval podklady k ocenění chalupy pro dědické řízení. Jeho přístup a zpracování požadovaných dokladů bylo velmi profesionální, vstřícné, rychlé, přitom v mé těžké situaci, velmi lidské a ohleduplné. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a osobní přístup, zvláště v dnešní hektické, odcizené době. Je to člověk na svém místě - vřele doporučuji!
Pan Kuthan (realitní makléř) nám zprostředkoval prodej už druhé nemovitosti. Je to velmi slušný, spolehlivý a vstřícný pan. O každém průběhu vyřizování všech záležitostí nás okamžitě informoval. Na jeho lidský přístup s následným výsledkem kladného prodeje nemovitostí moc doporučujeme.
Byl to náš první prodej nemovitosti, který pro nás pan Kuthan organizoval a není co vytknout. S realitním makléřem panem Kuthanem jsme byli naprosto spokojeni. Jednání proběhlo na profesionální úrovni, s milým a hlavně lidským přístupem. Postaral se o kompletní servis i administrativu. Vše proběhlo bez starostí, problémů, úspěšně a rychle. Vyzdvihnout musím i výbornou komunikaci - pan Kuthan byl k dispozici téměř v jakoukoli hodinu... Bezvadné služby pana Kuthana mohu jen doporučit!
Pan Kuthan je člověk na správném místě. Spolupracovat s ním na koupi nemovitosti je opravdu radost a žádná starost. Vše probíhalo naprosto hladce a velice rychle. Během hledání nemovitosti jsme se setkali s několika makléři a žádný nesahal panu Kuthanovi ani po kotníky. Naprostý profesionál!!
Když pro nás pan Kuthan prodával chalupu, setkali jsme se pouze s bezchybným, profesionálním přístupem. Přes to, že jsem byl k důležitosti kvalitního realitního makléře dříve skeptický, fakt že pan Kuthan dokázal prodat nemovitost rychleji a za výhodnější cenu, než činily neoptimističtější odhady, mluví sám za sebe. Nemovitost sice nebyla mimořádně atraktivní, pan Kuthan ale dokázal nejen doporučit vhodnou strategii prodeje, ale měl také velký přehled o nástrojích k propagaci.
Rada bych podekovala a udelila vysoke ohodnoceni panu Kuthanovi. Jiz vicekrat jsem mela co do cineni s nekolika realitnimi makleri, ale tentokrat poprve jsem se setkala s opravdu profesionalnim, ale hlavne i s lidskym pristupem. Fotografie v nabidce byly kvalitni, ale naprosto se shodujici s realitou. Jake byva zklamani, kdyz si vyhlidnete nemovitost, libi se Vam, jdete na prohlidku a zjistite, ze fotografie jsou zcela zavadejici. Tady byl vyfocen kazdicky nedostatek, proste realita. Pan Kuthan chapal, ze pro prodavajiciho i kupujiciho je to velky stres a zivotni krok a byl k dispozici snad 24 hod denne ? Reagoval na kazdy dotaz velmi rychle a vstricne. Nemam jedinou vytku nebo pripominku. Dekuji. Polakova
Pana Kuthana jako realitního makléře můžeme doporučit .Vše kolem prodeje nemovitosti proběhlo, jak jsme se domluvili. Jedná rychle, spolehlivě, je důsledný a tím i úspěšný. Nemáme, co bychom mu vytkli
Jednání s panem makléřem bylo skvělé a na úrovni, byl ochoten zapracovat veškeré připomínky jak do smlouvy zprostředkovatelské, tak zařídil to, aby dle našich představ byla upravena i smlouva kupní. Pan Kuthan reaguje na telefony okamžitě, a to včetně víkendů a svátků. Prodej pro něj nekončí obstaráním zájemce a podepsáním kupní smlouvy, ale poskytuje potřebnou součinnost i následně. Profesionální, a zároveň lidský přístup
Znalecká Realitní kancelář s makléřem panem Kuthanem je Nejlepší volba pro veškerý realitní servis nejen na Benešovsku.Před mým prodejem bytu jsem oslovil více realitních firem i nadnárodních / makléřů a byl jsem nemile překvapen jejich jednání ve všech směrech.Proto jsem nakonec VYBRAL pana Kuthana s jeho zkušenostmi a výbornými recenzemi.... v první řadě je jeho lidský přístup a profesionalita realitního makléře = operuje nonstop na jakýkoliv podnět zákazníka.Je vidět,že to je člověk na svém místě a celou záležitost, v mém případě prodeje ,vás dokonale úspěšně provede .......... Jestli chcete pohodlný prodej / pronájem s ochranou "rukou" nad vámi,určitě využijte služeb p.Kuthana jako já............... ještě jednou díky..........
Realitní kancelář pana Kuthana mohu všem doporučit, pronájem poměrně velkého areálu proběhl rychle a hladce a k oboustranné spokojenosti! Mám osobní zkušenost s jeho profesionálním přístupem. Oceňuji jeho vstřícnost a ochotu nad rámec běžných služeb
Spolupráce s panem Kuthanem byla velmi dobrá. Přes pana Kuthana jsme kupovali na začátku roku 2018 dům. Už při prohlídce domu musíme kladně hodnotit přístup, kdy nám nebylo nic vnucováno a nikdo na nás netlačil, že se musíme hned rozhodnout, že mají x jiných zájemců atd. V průběhu prodeje nebyl vůbec problém se na cokoliv zeptat, cokoliv si ujasnit a doplnit. Všechno proběhlo naprosto v pořádku. Všechny termíny byly dodrženy. Spolupráci s panem Kuthanem můžeme rozhodně doporučit
Kupoval jsem domeček přes pana Kuthana a můžu jen doporučit. Spolehlivost, profesionální přístup. A to jsem vyzkoušel spoustu jiných společností. Pokud chcete bezproblémovou koupi či prodej, vřele doporučuji.
Nemohu nic vytknout, co bylo domluveno s panem Kuthanem, tak také proběhlo, mohu s čistým svědomím doporučit
Jsem ráda, že jsem narazila na seriozní jednání realitní kanceláře, takže určitě doporučuji. Po předchozí nedobré zkušenosti s jinou RK jsem byla potěšená, že prodej může jít i v pohodě a bez starostí k mojí spokojenosti. Líbil se mi osobní individuální přístup. Anna P
Příjemné jednání, vše v klidu a s panem Kuthanem spokojenost
Jsem velice spokojen s rychlostí a prodejem pozemku p. Kuthanem super jednání,žádné slibování, prostě profesionální jednání, mohu jen doporučit.
Koupila jsem rodinný dům z realitní společnosti Optifina plus, s.r.o. - znalecká realitní. Jsem velice spokojená, s p. Kuthanem skvělá spolupráce. Profesionální jednání, vše zařídil, co bylo potřeba a hlavně spolehlivost. Rozhodně mohu doporučuji.
Spolupráce s p. Kuthanem byla od začátku do konce výborná. Pan Kuthan je velice ochotný a spolehlivý. Vždy,když jsem potřebovala poradit nebo něco vyřešit, byl pokaždé na telefonu, a nikdy se nestalo, že by byl nepříjemný. Rozhodně doporučuji spolupráci s takovým lidským přístupem jako má pan Kuthan
Kupovala jsem s přítelem pozemek přes pana Kuthana a od začátku do konce skvěle jednání. Na všem se dalo domluvit a vyřešit. Můžu jen doporučit

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení