Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

REZIDENCE RADIMOVA

 

exkluzivní komerční prostor

 

obchodní prostor v přízemí 113 m2 

sklep 5,6 m2

 

Popis nemovitosti

Nabízím vám zajímavý obchodní prostor v developerském projektu Rezidence Radimova. Obchodní prostor má celkovou výměru 113 m2 a nachází se v přízemí exkluzivního rezidenčního projektu, v budově A. Prostor je skvěle viditelný z ulice Patočkova, po které projede každý den tisíce automobilů. Nachází se u nejvíce frekventované části této ulice v blízkosti vjezdu do Strahovského tunelu. Strategické umístnění obchodního prostoru v reprezentativní rezidenci z něj dělá skvělou investici pro jakoukoli obchodní činnost. Vstup do prostoru je přímo hned vedle vchodu do domu. Prostor bude předán ve stavu shell&core core (bez finálních povrchů, jen připojovací body ZTI a elektro, k dokončení klientem). K obchodnímu prostoru si můžete přikoupit  sklep o 5,6 m2 za cenu 200 000,- Kč (sklepní prostor umístěn v budově C). 

Jedná se o prodej formou postoupení smlouvy budoucí kupní, nyní hradíte pouze odstupné a doplatek kupní ceny se bude hradit až po kolaudaci ke konci roku 2024. 

A díky tomu máte dostatek času na přípravu konečné podoby obchodního prostoru, aby vyhovoval vaším nárokům a požadavkům.

 

V docházkové vzdálenosti několika minut od nabízených prostor jsou tři autobusové zastávky. Další dvě zastávky – Kajetánka a Břevnovská – rovněž obsluhují pravidelné autobusové spoje. Během 10 minut Vás dopraví do stanice metro A Dejvická či Nemocnice Motol. Nájezd na Pražský okruh je vzdálený pouhou minutu jízdy.

 

 Celková cena za m2 je 96.200,- Kč bez DPH 21%. 

 Nyní uhradíte pouze odstupné ve výši 4.936.704,- Kč bez DPH 21%. 

 K zaplacení developerům po kolaudaci 5.926.200,- Kč bez DPH 21%.

 

Využití nabízeného prostoru dle územního plánu najdete níže pod sekcí fotogalerie.

Více o lokalitě, rezidenčním projektu a jiném, najdete na stránce rezidence-radimova.cz

 

Můžete mne kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 níže pod galerií foto si můžete stáhnout půdorys prostoru a standard projektu

 

 

Videoprohlídka

Půdorys obchodního prostoru 113 m2

hlavni_prostor

Ke stažení - dokumentace

 pudorys obchodního prostoru komplet

 sklep_pudorys

 a1 pudorys obchodni plochy

 kvalitativni_standard_projektu_rezidence_radimova

 penb 

 

Územní plán možnosti využití

uptextace

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF