Načítání...

Tržní odhad ZDARMA

Věděli jste, co vše ovlivňuje tržní cenu vašeho domu, bytu nebo pozemku?

Dnes vám internet nabízí nepřeberné množství kalkulaček na výpočet aktuální tržní hodnoty vaší nemovitosti. Jsou ale tyto kalkulačky opravdu přesné? Do kalkulaček zadáváte obecné údaje jako je například typ, stáří a stav nemovitosti, velikost a dispozice, lokalita a občanská vybavenost, typ vlastnictví.

Co už ale obecné kalkulačky nezohledňují jsou vlivy jako orientace světových stran a s tím spojené množství světla v interiéru, míra rekonstrukce, potenciál dalšího využití, možnost parkování co nejblíže, budoucnost dané lokality (výstavba silnice, obchvatu, stavba výrobní haly v okolí a s tím spojený zvýšeny pohyb nákladních aut), sousedi, různé pachy z okolí – to jsou neméně důležité vlivy, které vám také můžou s cenou vašeho domu nebo bytu pěkně zahýbat.

Zde je jasné, že odhad tržní ceny zpracovaný realitním specialistou je mnohem přesnější než nějaké všeobecné tabulky na internetu. Neplýtvejte svým časem s tabulkami na internetu a požádejte o tržní odhad specialistu, který zná zdejší lokalitu. 

Odpadává vám tak riziko, že neprodáte při nahodnocené ceně, stejně tak se vyhnete finanční ztrátě, pokud byste svou nemovitost nabízeli pod cenou.

Vím přesně, jak se tržní ceny nemovitosti v mém okolí pohybují, sleduji nejen zdejší trh s nemovitostmi a vývojové trendy, ale i budoucnost vývoje lokality a další vlivy, které mohou hýbat s cenami nemovitostí. Dokážu tedy stanovit aktuální tržní cenu vaší nemovitosti velmi přesně.

Potřebujete orientační tržní odhad vaší nemovitosti z důvodu prodeje, pronájmu či dědického řízení? 

Zpracuji pro vás odhad tržní ceny bytu, bytového domu, rodinného domu, chaty, chalupy, pozemku, garáže.

✔️ Tržní odhad do 48 hodin.

✔️ PDF tržní odhad spolu s listem vlastnictví – emailem.

✔️ K tržnímu odhadu můžete konzultovat, pokud vám něco není jasné.

 

CHCETE ZJISTIT TRŽNÍ CENU SVÉ NEMOVITOSTI?

Vyplňte formulář pro odhad!

sipka_-_kopie    sipka_3 

 Po jeho odeslání se Vám co nejdříve ozvu a na všem se domluvíme.

Pokud vám nevyhovuje kontaktní formulář, můžete mi rovnou zavolat na +420603150646 nebo napsat email reality@jindrichkuthan.cz .

Jak pracuji

Co by měla obsahovat úspěšná prodejní prezentace, která vaši nemovitost dobře a rychle prodá?

Zde jsem popsal, jaké marketingové nástroje se dnes pro propagaci nemovitosti využívají. Sám s nimi mám ty nejlepší zkušenosti a využívám je pro každý prodej. Mohu s klidným srdcem říct, že prodej je s nimi efektivnější a Vaše nemovitost si rychleji najde svého nového majitele. Ke každé nemovitosti se ale hodí jiný způsob propagace, proto je potřeba individuální přístup. Na danou nemovitost vždy vyberu nejvhodnější nástroj nebo spíše jejich kombinaci, aby byla Vaše nemovitost prodána co nejlépe k Vaší maximální spokojenosti.

Pokud by vám tyto informace nestačili, rád Vás pozvu na nezávaznou schůzku, dáme si kávu a vše probereme, rád Vás osobně informuji o tom, jak pracuji, co je potřeba k úspěšnému prodeji a dále je pak na Vás, jestli se rozhodnete mé služby využít. Naše první schůzka Vás k ničemu nezavazuje. Minimálně můžete získat inspiraci a hodnotné informace k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

Samozřejmě si můžeme i zavolat nebo komunikovat přes email.


Zde jsou již zmiňované NEJMODERNĚJŠÍ PROPAGAČNÍ NÁSTROJE k prodeji nemovitostí:

Home staging:

Toto by měla být absolutní samozřejmost a nedílná součást každého obchodu.

Home staging je příprava nemovitosti před prodejem – vyklizení, úklid, drobné opravy, designování domácnosti atd. Někdy je potřeba větší zásah, někdy postačí málo a nemovitost je připravená.

Asi něco jako když prodáváte Váš automobil, také ho uklidíte, vyčistíte, dojedete s ním do myčky a hezky ho navoníte, aby kupující měl pocit dobré koupě a dlouho se nerozmýšlel.

Kvalitní fotografie

Druhý krok bez kterého to samozřejmě vůbec nejde. Kvalitní fotografie ilustrují detailní popis Vaší nemovitosti.

Inzerát s pár nekvalitními fotkami z mobilního telefonu nebo dokonce bez fotografií nezaujme a zapadne, kupec se hledá těžko a vše trvá mnohem déle.

Ke zdokumentování Vaší nemovitosti mám profesionální vybavení. Na focení si dávám záležet tak, aby vynikl potenciál prodávané nemovitosti.

 

   

Focení dronem

Fotografie z ptačí perspektivy pro ucelení pohledu zájemce na nemovitost. Tvar pozemku, rozložení zahrady, umístění domu a příslušenství, další možnosti přístaveb na pozemku.

 

Půdorysy

Ke každému inzerátu zhotovím půdorys nemovitosti, aby zájemce měl přehled o celkové ploše, rozdělení prostor, výměře místností. Půdorysy klasické a 3D.  

                                                             

 

 

 

   

 

 

   

 

Video prohlídka

Velká výhoda, pokud klient z jakéhokoliv důvodu nemůže osobně na prohlídku nebo váhá, jestli je pro něj tato nemovitost to, co hledá.

Ve video prohlídce je zakomponován interiér i exteriér Vaší nemovitosti s mým komentářem. Jedná se o krátké informační video, které je součástí inzerátu. Klient, který se jde na takovouto nemovitost podívat, už ví, co může očekávat a tím se i zvyšuje pravděpodobnost prodeje.

Lidé se velice rádi dívají na videa, tak proč ne na video s Vaší nemovitostí.

 

3D scan nemovitosti – virtuální prohlídka

Jeden z nejmodernějších nástrojů současnosti. Jedná se o nadstavbu video prohlídky.

Díky 3D scanu si může zájemce prodávanou nemovitost v klidu „projít“ doma na svém počítači, předem se s ní seznámit a rozhodnout se, jestli je vyhovující. Klient jde poté na schůzku už na jisto.

V dnešní době je tento nástroj více než vhodný.

 

Vlastní webová stránka nemovitosti

Pro každou nabízenou nemovitost je vytvořena vlastní webová stránka, kde bude inzerována pouze a jenom vždy vaše nemovitost.

Na této stránce má zájemce kompletní a vyčerpávající informace o prodávané nemovitosti.

www.dumDivisov.cz            www.bytBenesov.cz         www.chalupaBorovnicka.cz 

 

Inzeruji na všech významných inzertních serverech včetně cílené propagace na sociálních sítích.

 

Pokud prodáváte nemovitost v lokalitě s vysokou poptávkou - připravím pro Vás prodej formou AUKCE. 

Prodej formou aukce výrazně zvyšuje konečnou prodejní cenu Vaší nemovitosti.

 

Chcete mít stejně prezentovanou nemovitost? Chcete prodat rychle a za více? Zavolejte mi nebo napište. 

 

Jindřich Kuthan

603 150 646

reality@jindrichkuthan.cz

 

Reference

Všechny reference

Realizované zakázky

Všechny nemovitosti

Nejnovější články

Ceny energií a ceny nemovitostí
26. 01. 2022

Ceny energií a ceny nemovitostí

Pády dodavatelů energií ještě více vynesly na světlo neblahou skutečnost. Zdražování energií se nelze vyhnout. Cena primární suroviny na burze vzrostla o desítky procent, do peněženky budou muset hlouběji sáhnout domácnosti i podniky.

Možná jste vlastníkem domu, který bude zakázáno prodat. EU chystá změnu
29. 12. 2021

Možná jste vlastníkem domu, který bude zakázáno prodat. EU chystá změnu

Zprávy o vysokých cenách nemovitostí a nedostatečné nabídky na trhu mohou být v budoucnu ještě dramatičtější. EU chystá směrnici ohledně zákazu prodeje budov, které nesplní energetický standard. Od roku 2030 se mají stavět jen domy bez emisí.

Skryté a jiné vady nemovitostí - na co si dát pozor při prodeji
29. 11. 2021

Skryté a jiné vady nemovitostí - na co si dát pozor při prodeji

Důležité, ale opomíjené téma.

Pokud prodáváte nemovitost a chcete se vyhnout nepříjemnostem, anebo i soudním sporům po prodeji a nechcete přijít o vaše peníze, pak se určitě podívejte na toto video a poslechněte si, jak se vyhnout nepříjemným problémům, které mohou nastat, když zamlčíte vady na prodávané nemovitosti.

Všechny články

Aktuální nabídka

Všechny nemovitosti

Realitní tipy

Může vám někdo ukrást váš dům, byt, nebo pozemek? ANO, může!


Možná ani nevíte, že v česku se kradou nemovitosti ve velkém. Ano, za miliardy. Policie ČR dokonce vytvořila skupinu, která se zabývá nemovitostí kriminalitou.

Daň z nabytí nemovitosti se neplatí


V září roku 2020 schválila Poslanecká sněmovna a prezident podepsal zrušení daně z nabytí
nemovitosti. Dobrá zpráva, kupující už nemusí platit 4 %, když si koupí nemovitost.

Má to dvě drobné ale. Dochází k prodloužení časového testu a snížení maximální částky pro odpočet úroků z hypotéky.

3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?


Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

Všechny tipy

Kontakt

Zajímá Vás něco ohledně prodeje Vaší nemovitosti a potřebujete poradit?
Hledáte spolehlivého partnera pro prodej?

ZDARMA a NEZÁVAZNĚ pro Vás mám:
zpracování tržního odhadu a konzultace k prodeji

Neváhejte se na mne obrátit s jakýmkoliv dotazem, jsem zde pro Vás.
Můžete mi zavolat, napsat zprávu nebo email, ale klidně se s Vámi rád sejdu i osobně v mé kanceláři.

☎️ +420603150646

 reality@jindrichkuthan.cz

 

Nebo mi zanechte vzkaz přes poptávkový formulář níže.

Kontaktní formulář

O mně

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Jindřich Kuthan
13
let zkušeností v oboru
286 +
klientů
154
realizovaných transakcí

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení